BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš pradžių trumpai apie pasikeitusias Zoom žaidimo taisykles, yra pliusų ir minusų. Minusas tame, kad išnyko, kaip ir minėjau pirmame įraše, kai rašiau svarbiausius patarimus, rinkos, kuriose galima užsidirbti daugiausia, t.y. nebėra Stoholmo ir Helsinkio akcijų biržų. Vadinasi uždirbti ir atsiimti vertingus prizus bus žymiai sunkiau. Sunkiau, nes baltijos šalių akcijų biržos neturi daug investuotojų, kurie sugeba pajudinti kainas, taip pat kainų šuoliai čia būna ne tokie didžiuliai, procesas kainos kitimo yra ilgesnis.

Tačiau pliusų irgi yra. Štai dabar domėsimės labiau vietinėmis rinkomis, informacija lengviau pasiekiama, bei dažnai gimtąja kalba. Ne paslaptis, kad Swedbankas organizuoja šį žaidimą tam, kad jaunimas išmoktų investuoti ir vėliau pradėtų tai daryti ir su tikrais pinigais. Dažnai pradedame investuoti nedidelėmis sumomis, nes jaunimas dažnai neturi 15 000lt. santaupų ar daugiau tam, kad investuotų į Stoholmo ar Helsinkio akcijų biržas, nes pavedimai brangūs. Kitaip yra su baltijos šalių akcijų biržomis, čia pavedimai pigūs, į Vilniaus akcijų biržą 5lt., o Rigos ar Talino 10lt. už pavedimą, todėl investuoti galima ir su 1600lt., pabrangus akcijoms mokesčiai nesurys viso pelno. Taigi Swedbankas gudriai pasielgė palikdamas tik tas akcijų biržas, kurios bus aktualiausios jaunimui pradedant investuoti ir realius pinigus.

O dėl dar vieno pliuso galima tik spėlioti, mat anksčiau pavedimai žaidime strigdavo, būdavo ir po kelias dienas tekdavo laukti, kol nupirks ar parduos akcijas, nors pavedimas ir daromas rinkos kaina, todėl sumažinę akcijų biržas, tikiuosi, pagerins pavedimų vykdymo ir kainų atnaujinimo trukmę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite